D.U.K

Interneto svetainė yra naudinga bet kuriam verslo savininkui ar kūrėjui. Tačiau prieš pasiryžtant ją sukurti kyla nemažai klausimų į kuriuos tenka atsakyti interneto svetainių kūrėjams. Tad mes pateikiame atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus, kurie kyla naujiems klientams. Jei nerasite atsakymo į Jums rūpimą klausimą, visada mielai atsakysime, susisiekite.

D.U.K

Interneto svetainė yra naudinga bet kuriam verslo savininkui ar kūrėjui. Tačiau prieš pasiryžtant ją sukurti kyla nemažai klausimų į kuriuos tenka atsakyti interneto svetainių kūrėjams. Tad mes pateikiame atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus, kurie kyla naujiems klientams. Jei nerasite atsakymo į Jums rūpimą klausimą, visada mielai atsakysime, susisiekite.

Įprastai svetainės sukūrimas užtrunka nuo 1 iki 4 savaičių, priklausomai nuo to, kiek papildomai programuojama bei kiek laiko prireikia turiniui sukurti (tekstams, nuotraukoms, video, animacijai ir kt.). Jei turite paruošę visą informaciją ir reikalingą turinį, vidutinio dydžio svetainę sukursime per savaitę. Konkretų laiką sutarsime prieš kiekvieną projektą bei įtrauksime tai į sutartį.

Elektroninės parduotuvės kūrimas gali užtrukti nuo 3 iki 12 savaičių. Priklausomai nuo jos dydžio, funkcijų. Šių projektų terminą lemia, jog be geros rinkodaros ir suderinto dizaino, yra reikalingi ir techniniai sprendimai:

 • Importuoti prekių duomenis (fotografijas, aprašus, kategorijas ir pan.).
 • Automatizuoti apmokėjimą, integruoti mokėjimų surinkimo sistemas: PayPal, Stripe, Paysera, Cardinity ar pan.

Svetainės sukūrimo kaina gali svyruoti nuo 150 iki 1500€ ar daugiau. Kaina priklauso nuo to, kiek papildomų programavimo ir integracijos poreikių bei kiek turinio (tekstų, vertimų, vaizdo, garso ir kt.) reikia sukurti. 

Elektroninės parduotuvės sukūrimo kaina svyruoja nuo 650 iki 3000€ ar daugiau. Viskas priklauso nuo to, kiek papildomų programavimo poreikių, keliomis kalbomis ir valiutomis veiks el. parduotuvė, kiek reikia integracijų su išorinėmis sistemomis (soc. tinklai, naujienlaiškiai, apskaitos ir verslo valdymo sistemos, apmokėjimo būdai, pristatymo būdai ir t.t.) ir kiek turinio (tekstų, vertimų, nuotraukų, video, audio ir kt.) reikia sukurti. 

Žinoma galėsite.  Su mūsų kurtomis svetainėmis tai daryti dar paprasčiau! Sukursime atskirą individualią TVS (turinio valdymo sistemą) kuri bus palengvinta ir apsaugota nuo sugadinimo, todėl nereikalaus sudėtingos priežiūros ar techninių žinių. Pageidaujamus turinio papildymus, išėmimus ar pakeitimus visada galėsite lengvai atlikti savarankiškai. 

Taip pat pagal poreikį galime pasiūlyti ir svetainės turinio priežiūros paslaugą. Netik prižiūrime, bet ir siunčiame ataskaitas, kuriame atsargines kopijas.

Taip, tai padaryti galite patys arba tai padaryti galime mes. Interneto svetainėje yra labai svarbu pateikti išsamų, informatyvų ir taisyklingą turinį. Tik unikalus, kokybiškas, naudojant ieškomiausius raktažodžius ir profesionaliai parengtas svetainės tekstas bus pateikiamas Google paieškos rezultatuose. Tinkamai pateiktas svetainės turinys padeda pritraukti klientų dėmesį ir didina pardavimo rodiklius. Be to, taisyklinga gramatika, aiškus stilius ir teksto vientisumas formuoja teigiamą įmonės įvaizdį ir įrodo, kad esate savo srities profesionalai.

Norint kad jūsų svetainę rodytų ,,Google“ paieškoje, mažiausias puslapių kiekis prasideda nuo 5-6, o 300 žodžių per puslapį yra tik pats minimumas.

New Page teikia turinio – tekstų kūrimo interneto svetainėms paslaugą:

 • Straipsniai į įmonės svetainę apie įmonę. (300-500 žodžių – 50€)
 • Straipsniai į įmonės internetinę svetainę apie paslaugas ir patarimus. (300-500 žodžių – 50€)
 • SEO straipsniai į kitas naujienų svetaines. (200-300 žodžių 30€).

Mūsų sukurtas turinys bus kokybiškas, informatyvus bei tinkamai optimizuotas paieškos sistemoms.

Svetaines kuriame su populiariausia ir labiausiai išvystyta turinio valdymo sistemų pasaulyje – WordPress. Tai šiuolaikiška, funkcionali ir lengvai prižiūrima turinio valdymo sistema, kurios funkcijų ir galimybių pilnai pakaks ne tik pilnavertei įmonės interneto svetainei, bet ir el. parduotuvei. Su šia turinio valdymo sistema svetainės savininkui visiškai nėra jokių mėnesinių ar kitų mokesčių.

Faktai apie ,,WordPress” valdymo sistemą:

 • Pilnai nemokama turinio valdymo sistema.

Nors ir turime išsipirkę Premium klasės trečiųjų šalių papildinių šiai sistemai, tačiau pati ji yra visiškai nemokama, be jokių mėnesinių ar kitų mokesčių.

 • „WordPress“ yra senesnė nei „Twitter“ ir „Facebook“

Pirmoji „WordPress“ versija buvo išleista 2003 m. Gegužės 27 d. Tačiau nuo to laiko ji stipriai pasikeitė ir patobulėjo. Dažnai išleidžiami jos atnaujinimai su geresniu saugumu ar naujomis funkcijomis.

 • Beveik 35% visų pasaulio svetainių yra sukurta su „WordPress“.

2020 m. „WordPress.com“ naudoja daugiau nei 455 milijonai svetainių.

 • Daugiausia galimybių turinti valdymo sistema.

Ši sistema yra tiek išvystyta ir joje tiek daug galimybių jog galima sukurti pilnai individualią ir vienetinę svetainę.

 • ,,Wordpress“ yra viena geriausių ,,Google“ reitinguojamų sistemų pagal SEO.
 • Valdymo sistema su kuria galima išgauti kone didžiausią svetainės krovimo greitį.
 • Su šia valdymo sistema tinklalapius turi garsiausios kompanijos.

Verslo internetinės svetainės dizainas turi atspindėti Jūsų įmonės veiklą, turėti aiškią ir patogią struktūrą, informatyvų turinį bei patogią užklausos formą. Svarbu apgalvoti svetainės spalvas, šriftą ir turinio elementus. Be to, svetainę būtina pritaikyti mobiliesiems, planšetiniams ir kitiems įrenginiams.

Po svetainės sukūrimo, gaunate visas nuosavybės teises. Svetainė priklauso tik jums, gaunate visus prisijungimus ir pilną prieigą prie visų svetainės failų. Jokių papildomų mokesčių. 

Svetainę galėsite redaguoti tiek jūs tiek kiti specialistai.

New Page sukurtoms internetinėms svetainėms suteikiame 1 metų garantiją, per šį laikotarpį įsipareigojame neatlygintinai taisyti dėl mūsų kaltės atsiradusias klaidas arba neatitikimus nuo suderinto svetainės dizaino ar funkcionalumo.

Taip pat siūlome ir nuolatinę interneto svetainės priežiūros paslaugą, kurią teikdami ne tik pagal poreikį atnaujiname svetainės turinį, bet ir pasirūpiname atsarginių svetainės kopijų sukūrimu ir reikiamais turinio valdymo sistemos atnaujinimais.

Taip, atliksime vidinę SEO optimizaciją, kad Jūsų svetainė greičiau kiltų organinėje Google paieškoje.

,,Google“ žodžiais domeno vardas, kurį naudojate, neturi reikšmės dėl paieškos sistemų optimizavimo gauti natūralios paieškos srautą. Paieškos sistemoms tai nebesvarbu, nes „Google“ užduotis yra pateikti aktualiausius paieškos rezultatus ir tai padaryti tik pagal jūsų puslapyje esančią informaciją, svarbiausia, kad turinys būtų kuo labiau susijęs su ta paieška.

Tačiau praktikoje visdar pastebima svetainės pavadinimo reikšmė, ieškomiausius raktažodžius turintys pavadinimai turi šiokį tokį pranašumą.

Kiti svarbūs patarimai:

 • Jei įmanoma, venkite brūkšnių pavadinime.
 • Rinkitės savo domeno vardą įsimintiną.
 • Naudokite tik .LT galūnes Lietuvos rinkai arba .COM jei naudojate visuotinai. Tokios galūnės turi didelį pranašumą.

Taip pat domeną pirkite ten pat kur pirksite (talpinimo serverį) hostingą.

Mes visada kuriame tik mobiliesiems, plašetėms ir kitiems įrenginiams pritaikytas svetaines. Naudojame Responsive Web Design kūrimo būdą ir užtikriname, kad naujai sukurta svetainė automatiškai prisitaikys prie įvairaus dydžio ekrano ir pilnai atitiks ,,Google Mobile-Friendly” reikalavimus. Tiek reprezentacinės interneto svetainės, tiek elektroninės parduotuvės.

Taip, patys kuriame turinį, pritaikome dizainą.

Tačiau, kiekviena internetinė svetainė atspindi konkretų verslą ar paslaugas kurių atstovas (savininkas, direktorius, ar pan.) yra ekspertas, tad pasiekti gerą rezultatą bent minimalus užsakovo dalyvavimas, paslaugų pristatymas ir t.t. projekte yra pageidautinas.  Visa tai turime nuspręsti projekto pradžioje.

Ne, tačiau galime pasiūlyti patikimiausius tiekėjus Lietuvoje. Žinome greičius serverius ir planus, todėl visada rekomenduosime ir užsakysime patikimiausias talpinimo paslaugas.

Taip pat, netikėkite ir labai atsargiai žiūrėkite į kitų kūrėjų teikiamus serverius. Svetainės kokybei yra labai svarbus kokybiškas serveris ir labai nedaug įmonių juos teikia kokybiškus. Visada geriau rinktis patikimiausius ir pagal sąlygas pigiausius tiekėjus.

Dažnai tenka perkelinėti klientų svetaines, nes jų turimas serveris nekokybiškas.

Taip, visos mūsų internetinės svetainės turės SSL sertifikatus, be papildomo mokesčio. 

Šie sertifikatai praneša lankytojuj, kad sertifikato išdavimo metu, lankomos interneto svetainės atstovas įrodė nuosavybės teisę sertifikato institucijai bei svetainėje pateikta informacija yra saugi.